code_randomizer() |
Kamil |
Kraszewski |
V LO im. A. Witkowskiego |
Kraków |
Jakub |
Neumann |
V LO im. A. Witkowskiego |
Kraków |
Łukasz |
Wiatrak |
V LO im. A. Witkowskiego |
Kraków |
|
fani małych piersi |
Michał |
Wróbel |
LO HS Wrzesnia |
Września |
Adrian |
Marciniak |
LO HS Wrzesnia |
Września |
Radosław |
Busz |
LO HS Wrzesnia |
Września |
|
Segmentation Faults |
Grzegorz |
Piechura |
Gimnazjum w Koziegłowach |
Koziegłowy k/Poznania |
Szymon |
Kałasz |
Gimnazjum w Koziegłowach |
Koziegłowy k/Poznania |
Michał |
Tomczyk |
Gimnazjum w Koziegłowach |
Koziegłowy k/Poznania |
|
Rysie-Misie |
Robert |
Pohnke |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
Jan |
Burka |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
Mateusz |
Baranowski |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
|
Misie-Rysie |
Wojciech |
Baranowski |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
Mirosław |
Michalski |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
Łukasz |
Wołochowski |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
|
Brutal Forces n^3 |
Jan Jakub |
Roman |
VI LO im. W. Sierpińskiego w Gdyni |
Gdynia |
Adam |
Soliński |
VI LO im. W. Sierpińskiego w Gdyni |
Gdynia |
Michał |
Frańczak |
II LO im A. Mickiewicza w Gdyni |
Gdynia |
|
Aprioryczne Formy Naoczności |
Asia |
Doman |
WMI/UAM |
|
Kuba |
Berliński |
WMI/UAM |
|
Krzysztof |
Krzywdziński |
WMI/UAM |
|
|
Stały Squad |
Szymon |
Malewski |
VIII LO Poznań |
Poznań |
Jarosław |
Przybyłowicz |
VIII LO Poznań |
Poznań |
Sławomir |
Wałkowski |
VIII LO Poznań |
Poznań |
|
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów |
Tomasz |
Adamski |
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów |
Kraków |
Piotr |
Luciński |
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów |
Kraków |
Piotr |
Zieliński |
Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów |
Kraków |
|
Bird Hunters |
Elżbieta |
Dłutowska |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
Przemysław |
Dzierżak |
Politechnika Gdańska |
Gdynia |
Przemysław |
Uznański |
Politechnika Gdańska |
Gdynia |
|
tRZ |
Justyna |
Dorsz |
UAM |
Czempiń |
Radomir |
Wojtera |
UAM |
Trzcianka/Poznań |
Tomasz |
Zaworski |
UAM |
Poznań |
|
The_new_masters_of_UAM (o malo co...:P) |
Michał |
Okulski |
UAM |
Chodzież |
Cyprian |
Nosek |
UAM |
Strzelno |
Tomek |
Rzędowski |
UAM |
Gryfino |
|
Jagiellonian Great ReUnion |
Grzegorz |
Lukasik |
Uniwersytet Jagiellonski |
Krakow |
Jan |
Jezabek |
Uniwersytet Jagiellonski |
Krakow |
Przemyslaw |
Broniek |
Uniwersytet Jagiellonski |
Krakow |
|
MOVX A,@DPTR |
Wojciech |
Iżykowski |
Liceum Ogólnokształcące nr XII |
Wrocław |
Bartosz |
Jarema |
Liceum Ogólnokształcące nr XII |
Wrocław |
Maciej |
Szcześniak |
Liceum Ogólnokształcące nr XII |
Wrocław |
|
Kolejorz Girls |
Paweł |
Perz |
UAM |
Poznań |
Justyna |
Walkowska |
UAM |
Poznań |
Dawid |
Murgała |
UAM |
Poznań |
|
FC Kalafiory |
Michał |
Burzyński |
VIII LO Poznań |
Poznań |
Paweł |
Kubiak |
VIII LO Poznań |
Poznań |
Mateusz |
Hołenko |
VIII LO POznań |
Poznań |
|
Dziadkowie z Wehrmachtu |
Arkadiusz |
Waliszewski |
Odzież Weszpolska |
Poznań |
Paweł |
Gruszczyński |
Penery i Satany |
Poznań |
Michał |
Prinke |
Marcin jak Andrzej |
Luksemburg |
|
Cybanty reload |
Dominik |
Dagiel |
V LO Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
Kamil |
Skalski |
V LO Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
Damian |
Laszenko |
V LO Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
|
Whatever :/ |
Wojciech |
Łowiec |
3 LO w Gdyni |
Gdynia |
Patryk |
Spanily |
3 LO w Gdyni |
Gdynia |
Piotr |
Jastrzębski |
3 LO w Gdyni |
Gdynia |
|
My po bułki |
Michał |
Pilc |
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu |
Poznań |
Ola |
Woźniak |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Teresa |
Kubacka |
UAM |
Poznań |
|
free_minds |
Mariusz |
Cwalina |
I LO T. Kościuszki |
Łomża |
Stanisław |
Janikowski |
I LO T. Kościuszki |
Łomża |
Vladimir |
Markovets |
I LO T. Kościuszki |
Łomża |
|
Taki_-_myx |
Bartosz |
Paprzycki |
UMK |
Toruń |
Piotr |
Ćwikliński |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Bartłomiej |
Czerwiński |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
Teetotallers |
Mateusz |
Rukowicz |
LO nr 3 we Wrocławiu |
Wrocław |
Jacek |
Caban |
LO nr 3 we Wrocławiu |
Wrocław |
Piotr |
Caban |
LO nr 3 we Wrocławiu |
Wrocław |
|
Kludge solution - R2D2 |
Marcin |
Witkowski |
UAM && PP |
Poznań |
Łukasz |
Witkowski |
UAM && PP |
Poznań |
Jan |
Lamecki |
VIII LO w Poznaniu |
Poznań |
|
Widelce |
Tomasz |
Górny |
Politechnika Gdańska |
Bydgoszcz |
Tomasz |
Owczarzak |
Politechnika Gdańska |
Bydgoszcz |
Przemysław |
Krajewski |
Politechnika Warszawska |
Bydgoszcz |
|
Intelektualna Elita Górczyna |
Ania |
Mucha |
SP24 |
Poznań |
Michał |
Drapiewski |
SP24 |
Poznań |
|
|
|
|
|
..::MOKIP Warriors::.. |
Piotr |
Niedźwiedź |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w K-ce |
Ruda Śląska |
Konrad |
Gołuchowski |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w K-ce |
Katowice |
Tomasz |
Wierzchowski |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w K-ce |
Mysłowice |
|
MM |
Agnieszka |
Kaszkowiak |
Akademia Ekonomiczna |
Poznań / Murowana Goślina |
Paweł |
Skórzewski |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza |
Poznań |
Wojciech |
Szambelan |
LO św. Marii Magdaleny |
Poznań |
|
aleosochozi |
Maciej |
Bąk |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Filip |
Śmiechowski |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Grzegorz |
Mikuła |
UAM |
Poznań |
|
Wymiatacze |
Rafał |
Józefowicz |
II LO w Olsztynie |
Olsztyn |
Przemek |
Żukowski |
II LO w Olsztynie |
Olsztyn |
Wojciech |
Bukowicki |
II LO w Olsztynie |
Olsztyn |
|
UWr1 |
Paweł |
Gawrychowski |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
Jakub |
Łopuszański |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
Tomasz |
Wawrzyniak |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
|
UWr2 |
Michał |
Bartoszkiewicz |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
Paweł |
Olchawa |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław / Opole |
Maciek |
Popowicz |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
|
UWr4 |
Radek |
Głogowski |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
Tomasz |
Cichocki |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
Paweł |
Głyżewski |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
|
Politechnika Gdańska 2 |
Kamil |
Langowski |
Politechnika Gdańska |
Pierwoszyno |
Mateusz |
Linda |
Politechnika Gdańska |
Gdynia |
Karol |
Ratajczak |
Politechnika Gdańska |
Gdańsk |
|
V-LO Masterzy |
Piotr |
Szmigiel |
V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie |
Kraków |
Marcin |
Skotniczny |
V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie |
Kraków |
Radosław |
Kożuch |
V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie |
Kraków |
|
ZzZ |
Piotr |
Kaźmierczak |
II LO |
Gorzów Wlkp. |
Bartek |
Bodzo |
IILO |
Gorzów Wlkp. |
Grzegorz |
Swatowski |
IILO |
Gorzów Wlkp. |
|
Z |
Maciek |
Klimek |
II LO |
Gorzów Wlkp. |
Mateusz |
Klimek |
II LO |
Gorzów Wlkp. |
Marek |
Siemdaj |
II LO |
Gorzów Wlkp. |
|
UWr77 |
Tomek |
Jarosik |
Uniwersytet Wrocławski |
Ołobok |
Mieszko |
Matkowski |
Uniwersytet Wrocławski |
|
Piotrek |
Leszczyński |
Uniwersytet Wrocławski |
Racibórz |
|
Wyzwolone fasolki |
Mikołaj |
Jaśkowski |
UAM |
Poznań |
Marek |
Kubis |
UAM |
Poznań |
Darek |
Pudlik |
UAM |
Poznań |
|
... od zera ... |
Arkadiusz |
Chrzanowski |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza |
Sieradz |
Marcin |
Czyżyk |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza |
Warszawa |
|
|
|
|
|
ptasia grupa |
Michał |
Pańczyk |
UMCS |
Lublin |
Krzysztof |
Przesmycki |
UMCS |
Lublin |
Przemysław |
Rafalski |
UMCS |
Lublin |
|
Moherowe Berety |
Tomasz |
Rakowski |
VII LO |
Poznań |
Marcin |
Mergo |
VII LO |
Poznań |
Konrad |
Frysiak |
VII LO |
Poznań |
|
Jak jeż na betonie |
Tomasz |
Idziaszek |
Uniwersytet Warszawski |
Łomianki |
Szymon |
Wąsik |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Jakub |
Radoszewski |
Uniwersytet Warszawski |
Poznań |
|
La Habana Vieja |
Przemysław |
Walkowiak |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Tomasz |
Sobkowiak |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Piotr |
Zygmuntowicz |
Politechnika Poznańska |
Biedrusko,Poznań |
|
Poznan Napinators |
Łukasz |
Chojnacki |
PP |
Inowrocław |
Marcin |
Szubert |
PP |
Gorzów Wlkp. |
Witek |
Szymaniak |
PP |
Poznań |
|
Backtrack Boys |
Kamil |
Gorlo |
Uniwersytet Warszawski |
Suwałki |
Tomasz |
Uliński |
Uniwersytet Warszawski |
Płock |
Tomasz |
Dziedzicki |
Uniwersytet Warszawski |
Łomża |
|
Bugs Creators |
Jakub |
Staszak |
PP |
Poznań |
Maciej |
Kokociński |
PP |
Poznań |
Sebastian |
Kochman |
PP |
Poznań |
|
Hop, Siup, Plumk! |
Pawel |
Borkowski |
AGH |
Krakow |
Daniel |
Czajka |
AGH |
Krakow |
Roland |
Płaszowski |
AGH |
Kraków |
|
ekipa_z_dżipa |
Damian |
Karasiński |
I LO |
Gorzów Wlkp. |
Czarek |
Myczka |
I LO |
Gorzów Wlkp. |
Miłosz |
Kosobucki |
I LO |
Gorzów Wlkp. |
|
Zorro Ellols Opointered(ZEO) 2 |
Krzysztof |
Węzowski |
Politechnika Wroclawska |
Wroclaw / Zielona Góra |
Wiktor |
Jakubiuk |
Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka |
Zielona Gora |
Adam |
Romanek |
Uniwersytet Zielonogórski |
Zielona Góra |
|
lol2 |
Bartosz |
Chodorowski |
II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie |
Leszno |
Wojciech |
Sterna |
II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie |
Śmigiel |
Tomasz |
Dobrzycki |
II Liceum Ogólnokształcące w Lesznie |
Leszno |
|
Code'em All |
Bolesław |
Kulbabiński |
I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach |
Kielce |
Marcin |
Kurczych |
I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach |
Kielce |
Piotr |
Lenarcik |
I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach |
Kielce |
|
team 2 |
Bartosz |
Wesołowski |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Krzysztof |
Kaźmierczyk |
Politechnika Poznańska |
Gorzów Wielkopolski |
Mikołaj |
Grząślewicz |
|
|
|
UWr5 |
Piotr |
Jakóbczyk |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław / Dąbrowa Górnicza |
Andrzej |
Kośnikowski |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław |
Piotr |
Didyk |
Uniwersytet Wrocławski |
Wrocław / Wałbrzych |
|
Banany |
Tomasz |
Ciesielski |
UAM |
|
Jan |
Kolbusz |
UAM |
|
|
|
|
|
|
OK Computer |
Krystian |
Mistrzak |
LO Środa Wlkp |
Środa Wlkp |
Jakub |
Sujkowski |
LO Środa Wlkp |
Środa Wlkp |
Arkadiusz |
Głębocki |
LO Środa Wlkp |
Środa Wlkp |
|
keniger |
Grzegorz |
Kędzierski |
PP |
Ostrów Wlkp. |
Ronald |
Galusik |
PP |
Ostrów Wlkp. |
Michal |
Prażmo |
PWroc |
Ostrów Wlkp. |
|
Warsaw Falcons |
Krzysztof |
Dulęba |
Uniwersytet Warszawski |
Sanok |
Marek |
Żylak |
Uniwersytet Warszawski |
Siedlce |
Jakub |
Łącki |
Uniwersytet Warszawski |
Radunica |
|
Rysie-Pysie |
Filip |
Stachura |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdansk / Gdynia |
Paweł |
Przytuła |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
Adam |
Modrzejewski |
III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Gdynia |
|
ukonczyte prosim vystup a nastup |
Tymoteusz |
Leśniak |
Politechnika Poznańska |
Leszno |
Rafał |
Toboła |
Politechnika Wrocławska |
Leszno |
Piotr |
Milian |
Akademia Ekonomicza we Wrocławiu |
Leszno |
|
Grupa Moralnego Niepokoju -> GMN |
Tomasz |
Żurkowski |
I LO w Swarzędzu |
Kostrzyn WLKP |
Tomasz |
Zgórecki |
I LO w Swarzędzu |
Swarzędz |
Michał |
Mazurek |
XII LO w Poznaniu |
Kostrzyn WLKP |
|
Linear ForceFeedback Shifting Register |
Łukasz |
Rek |
VIII LO w Poznaniu |
Murowana Goślina |
Aleksander |
Wieczorek |
VIII LO w Poznaniu |
Szamotuły |
Jakub |
Misiorny |
VIII LO w Poznaniu |
Suchy Las |
|
Warsaw Predators |
Marek |
Cygan |
Uniwersytet Warszawski |
Bydgoszcz |
Marcin |
Pilipczuk |
Uniwersytet Warszawski |
Warszawa |
Piotr |
Stańczyk |
Uniwersytet Warszawski |
Warszawa |
|
aveiro-secreto |
João |
Silva |
University of Aveiro |
Aveiro (Portugalia) |
Hugo |
Santos |
University of Aveiro |
Aveiro (Portugalia) |
|
|
|
|
|
Warsaw Eagles |
Marcin |
Michalski |
UW |
Gdynia |
Pawel |
Parys |
UW |
Kalety |
Bartek |
Romanski |
UW |
Warszawa |
|
drużyna z pola |
Tomasz |
Wsuł |
I LO |
Piła |
Marcin |
Gasperowicz |
I LO |
Piła |
Kamil |
Miszczak |
I LO |
Piła |
|
SENSACJE XXI WIEKU |
Gabor |
Siarkiewicz |
VLO w Legnicy |
Legnica |
Paweł |
Pająk |
VLO w Legnicy |
Legnica |
zbędny |
zostanie |
bardzo humanitarnie |
uzbędniony |
|
one, little, Warsaw Wróbel |
Michał |
Głowacki |
III LO im. Gen. Sowińskiego w Warszawie |
Warszawa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mat-Fiz I LO |
Michał |
Chruszcz |
I LO im. KEN w Sanoku |
Sanok |
Piotr |
Kwiatkowski |
I LO im. KEN w Sanoku |
Sanok |
Marcin |
Sikoń |
I LO im. KEN w Sanoku |
Rzepedź, Sanok |
|
tempname |
Kuba |
Lewandowski |
LO14 |
Wrocław |
Piotr |
Ćwieczkowski |
LO14 |
Wrocław |
Dawid |
Warpas |
LO14 |
|
|
pingwiny z madagaskaru |
Przemysław |
Koltermann |
Politechnika Poznańska |
Czarnków / Poznań |
Bartosz |
Iwański |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Szymon |
Ledziński |
Politechnika Poznańska |
Bydgoszcz Poznań |
|
PG Solvers |
Michał |
Czuczman |
Politechnika Gdańska |
Pogórze |
Oskar |
Strączkowski |
Politechnika Gdańska |
Gdynia |
Jakub |
Truszkowski |
Politechnika Gdańska |
Gdańsk |
|
Wsciekle Sroki |
Michal |
Huszcza |
UAM |
Poznan |
Piotr |
Ostapowicz |
|
Poznan |
Bartek |
Książkiewicz |
|
|
|
Święta Inkwizycja |
Dawid |
Gąsiorowski |
Zespół Szkół Technicznych |
Ostrów Wielkopolski |
Radosław |
Szewczyk |
Zespół Szkół Technicznych |
Ostrzeszów / Ostrów Wielkopolski |
Adrian |
Urbaniak |
Zespół Szkół Technicznych |
Ostrów Wielkopolski |
|
Wiosenne Turchacze |
Jarosław |
Gomułka |
XIV LO we Wrocławiu |
Wrocław |
Jakub |
Caban |
XIV LO we Wrocławiu |
Wrocław |
Krzysiu |
Sakwerda |
XIV LO we Wrocławiu |
Wrocław |
|
Drużyna Actimela |
Piotr |
Gurgul |
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego |
Kraków |
Marcin |
Sieniek |
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego |
Kraków |
Szymon |
Giżecki |
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego |
Wolbrom |
|
wściekłe emerytki |
Kamil |
Nowosad |
I LO |
Gliwice |
Krzysztof |
Piecuch |
VIII LO |
Katowice |
Bartłomiej |
Wołowiec |
V LO |
Bielsko-Biała |
|
Białystok Spectators |
Paweł |
Dobrzycki |
I LO im. Adama Mickiewicza |
Białystok |
Filip |
Balejko |
I LO im. Adama Mickiewicza |
Białystok |
Marcin |
Skłodowski |
I LO im. Adama Mickiewicza |
Białystok |
|
młodzi duchem |
Paweł |
Romanek |
|
Lublin |
Kuba |
Podgórski |
|
Lublin |
Rafał |
Żukowski |
|
Lublin |
|
Jagiellonian ReUnion |
Andrzej |
Pezarski |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
Jan |
Prażuch |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
Michał |
Zmarz |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
|
Cuiavia Pigeons |
Adam |
Gawarkiewicz |
X LO w Toruniu |
Toruń |
Juliusz |
Sompolski |
Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
Piotr |
Świgoń |
I LO w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
squad++ |
Andrzej |
Matłosz |
PP |
Poznań |
Tomasz |
Dragosz |
PP |
Poznań |
Borys |
Janiszewski |
PP |
Poznań |
|
Binole |
Grzegorz |
Hajdukiewicz |
Gimnazjum nr 48 |
Bydgoszcz |
Marcin |
Lewandowski |
Gimnazjum nr 48 |
Bydgoszcz |
Kajetan |
Alwin |
Gimnazjum nr 48 |
Bydgoszcz |
|
Kernel Panic |
Jakub |
Krajniak |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Mateusz |
Dolata |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Ziemowit |
Domański |
UAM |
Poznań |
|
Jagiellonian Mixtet |
Leszek |
Horwath |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
Mateusz |
Łącki |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
Maciej |
Łoziczonek |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
|
Przyszliśmy tylko popatrzeć |
Igor |
Kupczyński |
PUT |
Września |
Maciej |
Majchrzak |
PUT |
Września |
Adam |
Parzych |
PUT |
Poznań |
|
lo9_TURBO |
Piotr |
Banaś |
UAM |
Poznań |
Paweł |
Homenko |
UAM |
Poznań |
Lechu |
Manicki |
UAM |
Poznań |
|
uw7 |
Karol |
Kurach |
MIMUW |
Warszawa / Błonie |
Kamil |
Anikiej |
MIMUW |
Warszawa / Piaseczno |
Norbert |
Potocki |
MIMUW |
Warszawa |
|
RFP |
Piotr |
Sikora |
Uniwersytet Warszawski |
Bydgoszcz/Warszawa |
Radosław |
Ruciński |
Akademia Ekonomiczna |
Bydgoszcz/Poznań |
Filip |
Klawe |
Uniwersytet Warszawski |
Bydgoszcz/Warszawa |
|
Hello world - Beton Soldiers |
Maksymilian |
Pawlak |
XII LO |
Łódź |
Sebastian |
Hetman |
II Liceum w Koninie |
Konin |
|
|
|
|
|
trampek |
Bartosz |
Dolecki |
XIV LO Wrocław |
Wrocław |
Piotr |
Błażejewski |
XIV LO Wrocław |
Wrocław |
Filip |
Mróz |
XIV LO |
Wrocław |
|
KGW |
Andrzej |
Grzywocz |
MISMaP/MIM UW |
Katowice |
Adam |
Radziwończyk-Syta |
MIM UW |
Warszawa |
Maciej |
Pawlisz |
MIM UW |
Gdynia |
|
Wymiatacze 2 |
Cezary |
Stępkowski |
II LO w Olsztynie |
Olsztyn |
Dorota |
Adamowicz |
II LO w Olsztynie |
Olsztyn |
Tomasz |
Laska |
II LO w Olsztynie |
Olsztyn |
|
TK_Cool@cze_Team |
Rafał |
Broll |
Technikum Komunikacji |
Poznań |
Arkadiusz |
Bienert |
Technikum Komunikacji |
Poznań |
Marcin |
Saja |
Technikum Komunikacji |
Baranowo |
|
UMK Bonzai |
Dawid |
Pietryga |
Wydział Matematyki i Informatyki UMK |
Toruń |
Łukasz |
Kowalski |
Wydział Matematyki i Informatyki UMK |
Toruń |
Krzysztof |
Kosyl |
Wydział Matematyki i Informatyki UMK |
Toruń |
|
Szalone Krowy |
Piotr |
Dachtera |
Nikomu Nieznana Instytucja |
Poznań |
Piotr |
Jurga |
Nikomu Nieznana Instytucja |
Poznań |
Jeszcze |
jeden |
brakujący |
szaleniec. |
|
Bardzo dzielni |
Marcin |
Głowacki |
Politechnika Pozńanska |
Wronki |
Jakub |
Marczyński |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
|
|
|
|
Jagiellonian One |
Arkadiusz |
Pawlik |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
Bartosz |
Walczak |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
Paweł |
Walter |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
|
Cieniasy |
Marek |
Kielar |
Politechnika Poznańska I rok |
Poznań |
Mateusz |
Matela |
Politechnika Poznańska I rok |
Poznań |
Tomasz |
Buchert |
Politechnika Poznańska I rok |
Skąd jesteś Tomek? |
|
Jagiellonian Outsiders |
Lech |
Duraj |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
Mateusz |
Kwiatek |
Uniwersytet Jagielloński |
Kraków |
Rafał |
Pytko |
Uniwersytet Jagielloński |
Trzebinia |
|
NP-niezupełni |
Szymon |
Wybrański |
Politechnika Poznańska |
Piła |
Marcin |
Ignac |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Paweł |
Hendrysiak |
Politechnika Poznańska |
Leszno |
|
WA4 |
Kamil |
Serwus |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Bartosz |
Kukawka |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Marcin |
Mikołajczak |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
Burnout Protection |
Wojtek |
Mruczkiewicz |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Dawid |
Sieradzki |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Bartosz |
Wieloch |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
SMD & WP |
Przemysław |
Gwóźdź |
PP |
Poznań, Szubin |
Wojciech |
Pieklik |
PP |
Poznań, Konin |
|
|
|
|
|
Noname.pas |
Tomasz |
Gryczka |
|
Poznań |
Marcin |
Miga |
|
Poznań |
Grzegorz |
Grad |
|
Poznań |
|
Hidżra |
Filip |
Wolski |
III LO Gdynia |
Gdańsk |
Dawid |
Wieloszyński |
III LO Gduznia |
|
|
|
|
|
|
Ekstremalnie Zlowieszcza Druzyna |
Szymon |
Majewski |
UAM |
Poznań |
Adam |
Roszyk |
PP |
Poznań |
Wojciech |
Bukalski |
UAM |
Poznań |
|
Brainfuck'ers |
Iwo |
Banaś |
Politechnika Poznańska |
Bukowiec |
Krzysztof |
Gorgolewski |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Marcin |
Kosiba |
Politechnika Poznańska |
Deszczno |
|
kowboje klawiatury - NoName |
Piotr |
Wysocki |
PP |
Solec Kujawski |
Piotr |
Biliński |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
|
|
|
|
TEAM'S NAME |
Paweł |
Łabędzki |
XIV LO Wrocław |
Bruny koło Wołczyna koło Kluczborka koło Opola :) |
Jan |
Rotter |
XIV LO Wrocław |
Wrocław |
Jan |
Kocoń |
XIV LO Wrocław |
Żary |
|
..:: Mokip Slaves2 ::.. |
Piotr |
Nowojski |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w K-ce |
|
Arkadiusz |
Żelichowski |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w K-ce |
|
Marcin |
Kolarczyk |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w K-ce |
|
|
pawnet |
Waldemar |
Bienert |
Gimnazjum nr.43 |
Poznań |
Artur |
Uminski |
Gimnazjum nr.43 |
Poznań |
Sebastian |
Pożoga |
Gimnazjum nr.43 |
Poznań |
|
Platforma Informatyczna (PI) |
Maciej |
Podgórski |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Wojciech |
Frohmberg |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Radosław |
Szyler |
Politechnika Poznańska |
Wolsztyn |
|
Guru_CreW |
Konrad |
Szałkowski |
VIII LO Poznań |
Poznań |
Maciej |
Pieszała |
VIII LO Poznań |
Poznań |
Krzysztof |
Jaroński |
VIII LO Poznań |
Poznań |
|
Uamki Predators |
Michał |
Białecki |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
Bydgoszcz |
Szczepan |
Gawkowski |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
Gołańcz |
Mateusz |
Gajewski |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
Inowrocław/Poznań |
|
Ostatnie paróweczki hrabiego Barry Kenta |
Marek |
Galla |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza |
Mochy |
Wojciech |
Bilewski |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Przemek |
Bednarek |
Politechnika Poznańska |
Swarzędz |
|
WA Team |
Jakub |
Bartkowiak |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Łukasz |
Goral |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
Kórnik |
Piotr |
Makieła |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
/dev/null |
Jerzy |
Kozera |
VI Liceum Ogólnokształcące |
Bydgoszcz |
Andrzej |
Pałejko |
VI Liceum Ogólnokształcące |
Bydgoszcz |
|
|
|
|
|
Unreal Team |
Piotr |
Tomiak |
Politechnika Wrocławska |
Wrocław |
Artur |
Henrykowski |
Politechnika Wrocławska |
Wrocław |
Jan Krzysztof |
Drogi |
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
Poznań |
|
Esquad Alfa |
Przemysław |
Izdebski |
LO 2 Opole |
Opole |
Mateusz |
Drewienkowski |
LO 2 Opole |
Opole |
Tomasz |
Kielar |
LO 2 Opole |
Opole |
|
Esquad Omega |
Łukasz |
Garncarek |
LO 2 Opole |
Opole |
Adrian |
Mikołajewicz |
LO 2 Opole |
Opole |
Tomasz |
Śniatowski |
LO 2 Opole |
Opole |
|
The X |
Marcin |
Wolniewicz |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu |
Toruń |
Krzysztof |
Krygiel |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu |
Toruń |
Michał |
Szkodziński |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu |
Toruń |
|
Sigma Projekt |
Krzysztof |
Zwierzchlewski |
Politechnika Wrocławska |
Wrocław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Borsuk Komando |
Jakub |
Gorgolewski |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Paweł |
Marciniak |
Politechnika Poznańska |
Środa Wlkp. / Poznań |
Maciej |
Płaza |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
Rusty |
Jakub |
Białogrodzki |
|
Gdynia |
Adrian |
Kosowski |
|
Gdańsk |
Jacek |
Dąbrowski |
|
|
|
Chwilowo bez nazwy |
Sebastian |
Chojniak |
MIMUW |
Warszawa / Ruciane-Nida |
Krzysztof |
Pawłowski |
MIMUW |
Warszawa |
Bartosz |
Dąbrowski |
MIMUW |
Warszawa |
|
iNieMaMocni |
Bartosz |
Król |
Politechnika Łódzka |
Łódź |
Michał |
Jaskólski |
Politechnika Łódzka |
Łódź |
Łukasz |
Dykto |
Politechnika Łódzka |
Łódź |
|
MWL |
Stanislaw |
Stempin |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Filip |
Gorski |
Politechnika Poznańska |
Poznań/Olsztyn |
Michał |
Szymański |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
RYDZYKanty |
Maciej |
Winnicki |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Szymon |
Kuczur |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Tomasz |
Wiśniewski |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
MOKIP masters |
Tomasz |
Łakota |
Politechnika Śląska |
Katowice |
Mateusz |
Brzeszcz |
Politechnika Śląska |
Katowice |
Jarosław |
Błasiok |
Zespół Szkół w Gostyni |
Gostyń |
|
bitowe ludki |
Artur |
Polit |
Politechnika Poznańska |
Koszalin |
Janusz |
Lembicz |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
Bartosz |
Kaniewski |
Politechnika Poznańska |
Gorzów Wlkp. |
|
bardzo gęste kochanki |
Grzegorz |
Gurzęda |
LO im. Janka z Czarnkowa |
Czarnków |
Maciej |
Janyska |
LO im. Janka z Czarnkowa |
Czarnków |
Rafał |
Rychlewski |
LO im. Janka z Czarnkowa |
Czarnków |
|
NCU Tachyon |
Sławomir |
Piotrowski |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika |
Toruń |
Tomasz |
Piotrowski |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika |
Toruń |
Łukasz |
Mikulski |
Uniwersytet Mikołaja Kopernika |
Toruń |
|
Mokip Revolvers |
Marcin |
Olszowski |
VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie |
Katowice |
Bogumił |
Giertler |
VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie |
Mikołów |
Gerwazy |
XX |
VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie |
NY |
|
q |
Jakub |
Kubiczak |
WMiI UAM |
Poznan |
Aneta |
Mirońska |
UAM |
P |
Mateusz |
Blaz |
UAM |
|
|
Kernel Panic |
Artur |
Koniński |
II Liceum w Koninie |
Konin |
Łukasz |
Brzeziński |
II Liceum w Koninie |
|
Bartek |
Kita |
II Liceum w Koninie |
Konin |
|
56 49 49 49 20 4C 4F |
Piotr |
Jessa |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
Zameldowania: Borówiec; Nauki: Poznań |
Tomek |
Ratajczak |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
Poznań |
Piotr |
Ślatała |
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu |
Poznań |
|
420 team |
Marcin |
Jerzak |
pp |
Poznan |
Jakub |
Tomaszewski |
pp |
Poznań |
|
|
|
|
|
Pit-Bull Team |
Jarosław |
Kończak |
IV Liceum ogólnokształcące |
Kalisz |
Bartosz |
Przybylski |
IV Liceum ogólnokształcące |
Kalisz |
Wojciech |
Kupajczyk |
IV Liceum ogólnokształcące |
Kalisz |
|
Gang Trojga |
Magdalena |
Biała |
UAM |
Leszno |
Agnieszka |
Wojciechowska |
UAM |
Poznań |
Łukasz |
Michalak |
UAM |
Poznań |
|
Mosad |
Daniel |
Ostrowski |
1 Liceum Ogólnokształcące |
Bydgoszcz |
Maciej |
Całczyński |
1 Liceum Ogólnokształcące |
Bydgoszcz |
Jakub |
Siwak |
1 Liceum Ogólnokształcące |
Bydgoszcz |
|
69TEAM |
MICHAŁ |
ARCISZEWSKI |
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. C.K. NORWIDA |
BYDGOSZCZ |
ŁUKASZ |
GRZYWACZ |
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. C.K. NORWIDA |
BYDGOSZCZ |
JAKUB |
BRZOZOWSKI |
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. C.K. NORWIDA |
BYDGOSZCZ |
|
Kamienna Szafa Bolka |
Janusz |
Bossy |
PP |
Poznań |
Roman |
Kamyk |
PP |
Poznań |
Szymon |
Szafraniec |
PP |
Poznań |
|
Wqp!83rD (aka The Unreadables) |
Leszek |
Jakubowski |
Politechnika Poznańska |
Piła |
Maciej |
Paszta |
Politechnika Poznańska |
Bydgoszcz |
Maciej |
Ulatowski |
Politechnika Poznańska |
Poznań |
|
LO4 Predators |
Grzegorz |
Głowacki |
IV LO Poznań |
Przeźmierowo, Poznań |
Michał |
Kaczmarek |
IV LO Poznań |
Przeźmierowo, Poznań |
Jakub |
Dutkiewicz |
IV LO Poznań |
Przeźmierowo, Poznań |
|
X LO Poznań |
Łukasz |
Waszczuk |
X Liceum Ogólnokształcące |
Poznań |
Artur |
Stefaniszyn |
X Liceum Ogólnokształcące |
Poznań |
Łukasz |
Kreczyński |
X Liceum Ogólnokształcące |
Poznań |
|
Wymiatacze z Moraska |
Błażej |
Kępa |
UAM |
Poznań |
Marcin |
Rybarczyk |
UAM |
Poznań |
|
|
|
|
|
JavaDesecrators |
Marcin |
Jaskulski |
UAM |
Barchlin |
Marcin |
Jędraszczyk |
UAM |
Kalisz |
Tomasz |
Matynia |
UAM |
Ostrołęka |
|
Fatal Error |
Mateusz |
Gawenda |
Zespół Szkół Komunikacji w Poznaniu |
Koziegłowy |
Tomasz |
Kossowski |
Zespół Szkół Komunikacji w Poznaniu |
Koziegłowy |
Maciej |
Wentowski |
Zespół Szkół Komunikacji w Poznaniu |
Poznań |
|
ELTE |
András |
Csaba |
ELTE, Budapeszt |
|
Csóka |
Endre |
ELTE, Budapeszt |
|
Kásler |
Lórand |
ELTE, Budapeszt |
|
|